Originální dárek nemusí být drahý

Originální dárek nemusí být drahý

Řešíte dárky pro své blízké? Dárek k narozeninám, dárek ke svátku, dárek k narození miminka nebo jen tak pro radost? Pak je vždy ideální zaměřit se na něco originálního. A když to bude mít i přidanou hodnotu, jenom dobře. Například ručně vyrobený dárek. Že nevíte, kde takový vzít, protože na ruční práce nejste nebo na to nemáte čas? Pak se koukněte třeba na e-shop www.nejendarky.cz

Hand made výrobky

Výrobků na e-shopu www.nejendarky.cz je celá řada a nejvíc překvapivě na tom je, že všechny ručně vyrábí jeden člověk. E-shop je zaměřený na produkci převážně háčkovaných a šitých výrobků, které se hodí jako dárek pro každou příležitost, nebo třeba i jako praktické využití v domácnosti. Například šikovné eko pytlíky.

Eko pytlík pro všestranné využití

Je to tak. Textilní pytlík, který je uzavíratelný na plastový zip se hodí například k praní jemného prádla. Třeba punčochy nebo podprsenky vyžadují zvláštní zacházení, aby se nepoškodily v kontaktu s dalším prádlem, nebo třeba neucpávaly pračku. I barevné pytlíky lze prát s bílým prádlem, nepouští totiž barvu.

Pytlík se ale hodí i k ekologickému nákupu. Totiž poslouží místo sáčku. Bezsáčkový nákup je trendy.

Eko pytlík je možné využít třeba i na cestování. Poslouží jako chytré řešení k převozu drobnějších předmětů. Není nad to mít takového pomocníka vždy po ruce v batohu nebo v kufru. Zvlášť za tak příznivou cenu. Ano, nejen praktický, ale i originální dárek nemusí být drahý.

Síťovka jako dárek pro ženu, dárek pro maminku

Nebo také jako dárek pro kohokoli jiného. Síťovky na www.nejnedarky.cz jsou totiž víc, než jen běžným nákupním prostředkem. Jsou i super módním doplňkem. Hodí se na přenos pracovních pomůcek, na knihy, na výlety, no na co vás jen napadne.

Síťovky jsou většinou originální kusy, to znamená, že jinou stejnou už nejde vyrobit. Takže s výběrem není radno otálet.

Nabídka je výrazně širší

V nabídce je ale produktů víc. Například šik dětské sety. Vhodné jsou jako dárek k narození miminka, dárek pro nové rodiče nebo třeba dárek ke křtinám. Nezbývá, než vám doporučit e-shop navštívit a udělat si vlastní obrázek. Nákupem navíc podpoříte šikovné ruce. Bavte se nakupováním a buďte originální.

A jako bonus vám zajistíme i slevu. Zadejte do poznámky v nákupním košíku heslo „chci slevu“ a provozovatel vám sníží hodnotu objednávky o 10 %.


RADY PRO PRODEJCE – VÁNOCE