Web od studentů pro studenty

Web od studentů pro studenty

Je více než milou zprávou, že stále vznikají projekty, které mají za cíl pomáhat ostatním, zjednodušovat jim život, nebo ukazovat cestu pro vlastní seberozvíjení a poznání. A je další milou zprávou, že takové projekty tvoří sami ti, co si tuto cestu museli hledat o něco složitěji. Příjemnou náhodou se nám do redakce přihlásili právě takoví lidé, kteří chtěli využívat naše články pro rozvoj ostatních a upozornili nás tak na opravdu zajímavý web, který má pomáhat studentům. Chcete vědět více? Požádali jsme tvůrce, aby nám o něm něco řekli:

Web od studentů pro studenty

Co každý student potřebuje ke svému školnímu životu? Je to kapesní průvodce, který mu pomůže se naučit potřebnou látku ke zkoušce a poví mu, jak si ulehčit zbytečnou práci? Nebo potřebuje objevovat zajímavé způsoby, jak se rozvíjet po mentální a fyzické stránce, které ho ve škole nenaučí anebo prostě potřebuje upustit páru po dlouhém dni ve škole? No, od každého možná něco. Proto náš tým vytvořil prostor, kde si každý najde to, co zrovna potřebuje.

Jak již název napovídá, The Land for Students tvoří určitý prostor na internetu, kde každý student najde to, co potřebuje ke svému studijnímu životu. Celý projekt totiž stojí na čtyřech nosných pilířích:

Maturita: V této sekci naleznete všemožná témata, která by vám měla pomoci se zpracováním maturitních otázek. Vše stručně zpracované a přehledně rozdělené podle jednotlivých předmětů. K maturitě neodmyslitelně patří slohové práce a didaktické testy, proto k nim máme zpracované různé vychytávky a vypočítané část po části všechny příklady z nejnovějších didaktických testů z matematiky.

Review knížek: Zde jsou recenze na knížky různých žánrů, okořeněné o názory nás a dalších vášnivých čtenářů. V nejlepším případě najdete tip nejen k maturitě, ale i k příjemnému zaplnění volného času.

Tipy / Triky: Podělíme se s vámi o naše zkušenosti a odpovědi na otázky jako jsou třeba tyto… Na co si dát pozor a jak zvládnout maturitu „levou zadní“ a nezbláznit se? Jak se učit? Co pro nás nejlépe fungovalo? Jaké jsou naše triky a vychytávky? Prozradíme vám i tipy z jiných oblastí, které se týkají studentského života.

Self-improvement: Sebezdokonalování je konstantní zlepšování znalostí, postavení nebo charakteru vlastním úsilím. Soustředí se na to, abychom se zlepšili v každém aspektu života. Sebezlepšování tvoří významnou část našich životů, proto také nesmí chybět na našich stránkách.

Studijní život nemusí být vždy jednoduchý, proto bychom ho chtěli alespoň trochu studentům ulehčit. Díky tomu vlastně vznikl celý náš projekt. Již téměř rok od studentů nejrůznějších oborů sbíráme jejich studijní materiály a předáváme je dalším lidem, kteří je potřebují. A hodláme v tom dále pokračovat! V našem týmu chystáme velké věci, jako například appku našeho webu, aby si student v kapesní verzi rychle našel to, co zrovna potřebuje. Takže pokud se chceš naučit něco nového, nebo pomoct svým kolegům studentům, neváhej a přidej se do našeho týmu, moc rádi poznáme někoho nového 🙂