Tipy na dárek

Řešíte dárky? Potřebujete tipy na dárek? Chcete obdarovat své blízké, známé nebo máte jinou příležitost, ke které sháníte vhodný dárek? Třeba narození dítěte nebo narozeniny dětí? Chcete něco originálního a zároveň byste chtěli podpořit šikovné ruce? Pak využijte nabídky nějakého portálu, kde se soustředí drobní řemeslníci, jistě vás překvapí.

Narození miminka – dárek

Pro tuto příležitost se hodí veselé praktické sety čepičky a bačkůrek. Jsou vyrobeny z hypoalergenního materiálu, takže jsou šetrné k citlivé dětské pokožce. V nabídce naleznete spoustu krásných kousků i pro předčasně narozené děti.

Dárek pro radost a snadné usínání

Hračku, kterou si děti okamžitě oblíbí – to je spinkáček. Měkká a dobře uchopitelná postavička, která je vyrobena z toho nejhebčího materiálu je právo to, co děti nebudou chtít dát z ruky.

Připravte se na zimu

Dárky pro ženu, dárky pro maminku, dárky pro přítelkyni, to vše vyřešíte pěknými módními doplňky.

Dejte něco praktického

foto / archiv LNR

Super propustné pytlíky nejen na jemné prádlo využijete při praní, při cestování. Výborně i nahradí běžné sáčky, je to ekologická varianta pro klasické igelitové pytlíky. Různé barevné provedení, vždy s poutkem a uzavíráním na zip. Barvy nikdy nepouští.


Ekologický pytlík lze využít mnoha chytrými způsoby


Co takhle nějakou drobnost pro dědu nebo pro tatínka

I pro ně se hodí dárek v podobě přívěsku. Přívěsky ve tvaru chobotničky s praktickým očkem jsou ideální na klíče, ale i na batoh, kabelku či na hraní.


 

Sdílet