Když potřebujete kvalitní článek, a ne celý servis k propagaci

Když potřebujete kvalitní článek, a ne celý servis k propagaci

Říkáte si, co je to za divný titulek? Že tam je určitě chyba? Není. Na trhu existuje celá řada různě kvalitních společností nebo jednotlivců, kteří vám nabídnou služby copywritingu takzvaně od A do Z. Tedy od načtení produktu nebo služby, propagace, zaměření na spotřebitele i vyhodnocení celé kampaně. A to třeba i se správou sociálních sítí. Co ale když všechno toto nepotřebujete? Co když potřebujete kvalitní článek a nic víc?

Když je nabízených služeb moc

Nedávno jsem se setkala s názorem copywritera, který jednoduše hlásal do světa, že pokud se mu ozve potencionální klient, který všechny tyto služby ani nevyužije, stejně mu je vnutí nebo mu zakázku odmítne. A to proto, aby prostě jen a pouze splnil svůj finanční plán. Jasně že se všechno točí kolem peněz. Ale co pak má vážně dělat ten člověk, co si prostě chtěl jen objednat dobrý text?

Klient má dostat to, co chce

Já se například věnuji právě těmto lidem. A setkávám se spíš s názorem, proč jsem tak hodně levná, když umím nabídnout tak dobré texty.

Je to jednoduché.

Potřebujete kvalitní článek?

Já prostě pouze píšu.

Nepřidávám k tomu monitoring trhu ani nepřebírám správu webu nebo účtů na facebooku, twitteru nebo třeba linkedinu. Ne. Prostě dostanu zadání a napíšu ho podle představ zadavatele.

Takový článek odevzdám, pak si s druhou stranou dáme prostor k připomínkám a úpravám a po konečném odsouhlasení je hotovo.

Jednoduché.

Když chcete jen text

Klienti obvykle mají jiné cesty, jak takové články zveřejnit, ať už na svém webu, když je článek zaměřený na produkt nebo SEO. Nebo májí možnosti umístit je jinde. Prostě mají svůj plán i cíl. Článek je po odsouhlasení a proplacení jejich. Mohou si s ním dělat, co chtějí.

Levný článek ve vysoké kvalitě

Cena pak není uměle navýšena o neexistující hodiny, ani o to, aby mi klienti platili zdravotní nebo sociální pojištění ( 🙂 ).

Funguji napřímo přes web TextyNaMiru.cz ale spousta klientů si mě objednává i přes speciální web, kde si nejen vyzkouší mé služby, ale klidně využijí hodně promyšlenou pojistku dodržení termínu a úhradu služby. Totiž přes web je možné objednat si článek a složit cenu do jakési úschovy, která bude uvolněna až po odsouhlasení kvality textu. Současně je copywriter i pevně vázán dohodnutým termínem. Odkaz je zde: objednávka textu Vall.