Buďte zajímaví a buďte vidět! Jak snadno publikovat příběh nebo PR článek

Buďte zajímaví a buďte vidět! Jak snadno publikovat příběh nebo PR článek

Máte zajímavý podnikatelský nápad, který vám funguje a který má také zajímavý příběh? Líbilo by se vám, aby se o vašem příběhu vědělo? Pak je třeba jej publikovat. A to nemusí být zrovna nic jednoduchého, ani levného. Jak na to? Kde se dá publikovat článek, příspěvek, nebo představení vašeho podniku?

Mějte silný příběh nebo si ho vytvořte

Základem je samozřejmě příběh. Příběh, jak jste se stali úspěšnými, jak těžko jste se drali na výsluní, nebo jak lehce vám to šlo, protože jste našli něco, čím ještě není trh naplněn. Jak jste podnik budovali od nuly nebo jak vám pomohla náhoda. Jací byli první klienti nebo jací teprve budou. Jak těžko jste kloubili byznys a rodinu. Kolikrát jste spadli na dno a kolikrát jste se zvládli dostat zpět. Co pro vás podnikání znamená a kam chcete směřovat dál. Kolik přátel jste si udělali nebo o kolik jste při podnikání přišli…. Námětů a zajímavých situací život nabízí nepřeberně.

Třeba něco, jako píšeme v našich článcích zde:

Jak příběh nebo PR článek zajímavě a dobře sepsat?

Odvyprávět takový podnikatelský příběh nebo PR článek je pak snadné. Horší je, když jej potřebujete i dobře a čtivě napsat. Hodně lidí si s tím poradí samo, ale pro řadu je to složitá výzva. Navíc na to ani nemusí být čas. Ale i v tomto si člověk může poradit. Můžete třeba oslovit nějakou kvalitní agenturu, která se psaním různých PR článků zabývá, nebo oslovíte přímo šikovného copywritera, jako je třeba Vall na tomto serveru nebo třeba na www.textynamiru.cz.

Copywriter musí bezchybně, stylistický správně, barvitě a vždy přesně dle vašeho zadání vyprodukovat originální text, který je možné publikovat na webových stránkách, e-shopu, jako prezentaci na sociálních sítích – prostě kdekoli budete chtít.

Kde jej pak publikovat?

WEB
– publikovat můžete na svém vlastním webu
E-SHOP
– také na stránkách svého e-shopu (články dobře přitahují zákazníky)
INZERCE
– placená inzerce jako způsob zveřejnění příspěvků
AGENTURY
– pomohou z publikací doslova na míru

Kam umístit svůj PR článek, aby to nepůsobilo vlezle ani lacině, je často těžké. I my občas ale dáváme prostor k publikování zajímavých námětů, a to zde na webu podnikani-info.cz.

Jako třeba nyní, a proto vám to píšeme.

Je možné nechat zpracovat nebo přímo publikovat váš článek. Samozřejmě s možností prezentace vaší firmy, nebo vašich aktivit, s prokliky, bannery, fotografiemi i kontaktem. Je to prostě na vás. Takže tímto nabízíme pro případné zájemce prostor. Kontaktujte nás a domluvíme se.

Buďte zajímaví a buďte vidět!

Problematika a nástrahy podnikání při zaměstnání – založení e-shopu